OSALADI Zëvendësimi i hijes së kërpudhave Ngjyrë llambash plastike Mbulesa e vogël e llambës plastike Hije e llambës plastike me kërpudha për dysheme, varëse dhe llambë tavoline Ngjyrë gjeometrike në formë kube

Përshkrim i shkurtër:

Abazhuri plastik, një aksesor ndriçimi në modë dhe praktik, i shton elementë të rinj ndriçimit të shtëpisë me dizajnin e tij elegant dhe materialet me cilësi të lartë.Me pamjen e saj të rrumbullakosur dhe një shumëllojshmëri zgjedhjesh ngjyrash, pavarësisht nëse është një stil modern minimalist apo një stil rural, ai mund të integrojë në mënyrë të përsosur dhe të përmirësojë efektin vizual të hapësirës.Qëndrueshmëria dhe siguria e abazhurëve plastikë janë gjithashtu një nga arsyet e popullaritetit të tyre.E bërë nga materiale plastike me cilësi të lartë, ka qëndrueshmëri dhe rezistencë të shkëlqyer ndaj nxehtësisë, dhe nuk është i prirur ndaj plakjes dhe deformimit.Në të njëjtën kohë, ai gjithashtu mund të parandalojë që llambat të shqetësohen nga pluhuri dhe substancat e dëmshme, duke zgjatur në mënyrë efektive jetën e shërbimit të llambave.Përveç kësaj, instalimi dhe mirëmbajtja e abazhurëve plastikë janë gjithashtu shumë të thjeshta.Në përgjithësi, ajo miraton një dizajn të parakohshëm, i cili është i përshtatshëm dhe i shpejtë për t'u instaluar në llambë.Në të njëjtën kohë, pastrimi dhe mirëmbajtja e tij janë gjithashtu shumë të thjeshta, mjafton ta fshini me një leckë të lagur për të rivendosur shkëlqimin e ri.Me pak fjalë, abazhurët plastikë janë bërë një pjesë e domosdoshme e ndriçimit modern të shtëpisë për shkak të dizajnit të tyre elegant, materialeve me cilësi të lartë dhe veçorive të sigurta dhe të qëndrueshme.Ai sjell dritë të butë dhe komode në jetën tonë, duke e bërë çdo cep të mbushur me ngrohtësi dhe vitalitet.Le të shijojmë së bashku bukurinë që sjellin abazhurët plastikë!


Detajet e produktit

Fabrika jonë

Etiketat e produktit

E ngrohtë dhe e rehatshme:

Abazhurët plastikë janë bërë një zgjedhje ideale për shtëpitë moderne për shkak të avantazheve të tyre të shumta.Së pari, është bërë nga materiali plastik me cilësi të lartë, i cili është i lehtë dhe i lehtë për t'u instaluar.Në të njëjtën kohë, ai ka karakteristika të tilla si pluhuri, lagështia dhe rezistenca ndaj insekteve, duke mbrojtur në mënyrë efektive pajisjet e ndriçimit.Së dyti, abazhuri plastik mund të lëshojë dritë të butë dhe komode, duke e bërë të gjithë hapësirën të mbushet me një atmosferë të ngrohtë.Përveç kësaj, mund të zvogëlojë në mënyrë efektive stimulimin e dritës së fortë, të mbrojë sytë dhe të përmirësojë rehatinë vizuale.Së fundi, dizajni i abazhurëve plastikë është i larmishëm dhe mund të përshtatet me stile të ndryshme shtëpie, duke i shtuar shtëpisë një dekorim të ndritshëm.Me pak fjalë, abazhurët plastikë janë praktik dhe estetikisht të këndshëm, duke i bërë ata një zgjedhje ideale për të përmirësuar cilësinë e shtëpisë.

2

Informacioni i produktit

Emri i produktit: Abazhur kërpudha
Diametri i sipërm:  
Lartësia:
 
Diametri më i ulët:
 
Cilësia e materialit: Çimento plastike
Pesha:  
Mënyra e paketimit:
Kartoni
Stili: Stili klasik
Koha e udhëheqjes: 1-7 ditë për mallrat stok;10-15 ditë për prodhimin me shumicë

Video

Mësoni më shumë rreth produkteve QINGCHANG

Njerëzit pyesin gjithashtu


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni