6 инчна светилка харфа, Топла продаваат нов дизајн со висок квалитет |КИНГЧАНГ

Краток опис:

Мали и слатки, вашите раце може лесно да се контролираат и ракуваат. Ова6-инчна светилка харфапроизводот прифаќа уникатен дизајн на форма, совршен процес на галванизација на површината за да се обезбеди бојата и осветленоста на производот.

Користете висококвалитетен метален материјал, може да обезбеди подолго време на употреба, да ви овозможи да уживате во подобро искуство со производот.

Карактеристики:

6″ висина,Никел светилка Харпа.

Се одвојува, лесно се инсталира.

Доаѓа само харфа.Финале, штекер, сијалица не се вклучени.

Бои:

Месинг боја, античка месинг боја, никел боја, ORB боја, електрофоретска црна боја.


 • :
 • :
 • Детали за производот

  Нашата фабрика

  Ознаки на производи

  Издржливи и убави:

  Овасветилка харфаголемината е 6 инчи, со цврста капа од 1,2 см, комбинирајте ја оваа совршена харфа за светилка.Исто така, оваа кратка харфа со светилка може да користи различни финилни светла за да ја замени цврстата капа.

  Потпирачот на рамката е погодна за повеќето делови од пајакот абажур, и нема потреба од мерење на должината на абажурот, за да може да ги задоволи барањата на различни висини, а може да се прилагоди според потребите.

  Харфата и лакот се направени од тежок метал и цврсто поставени.

  Овој вид на абажур харфа е лесен за инсталирање и може да се користи во многу видови на абажури.

  Со ова можете да изберете завршна ламба во многу стиловисветилка харфа, користете ја оваа светилка харфа со многу големини абажур е многу добро.

  https://www.lightpart-suppliers.com/6-inch-lamp-harp-hot-sell-new-design-high-quality-qingchang-product/

  Информација за продуктот

  Тежина: 88 гр
  Големина: 6 инчи
  Боја: никел
  Стил: Класична
  Пакет: ПЕ торба
  Водечко време: 1-7 дена за стока на залиха;7-19 дена за масовно производство

  Видео

  Дознајте повеќе за производите на QINGCHANG

  Луѓето исто така прашуваат


 • Претходно:
 • Следно:

 •  

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја